13/6/14

2014 MUNDIAL WORLD CUP Netherlands Espana VIDEO HIGHLIGHTS ΓΚΟΛ ΦΑΣΕΙΣ Spain-Holland 1-5 ΙΣΠΑΝΙΑ ΟΛΛΑΝΔΙΑ.
Ολλανδία 5-1 Ισπανία. Το σκορ άνοιξαν οι Ισπανοί με ένα πέναλτι- αποκάλυψη από τον διαιτητή, το οποίο εκτέλεσε εύστοχα ο Τσάμπι Αλόνσο (27'), για να έρθει ο Φαν Πέρσι να φέρει το παιχνίδι στα ίσια στο 44ο λεπτό και ο Ρόμπεν στο 53ο λεπτό να πλασάρει άψογα τον Κασίγιας και να δώσει προβάδισμα στην Ολλανδία. Το 3-1 διαμορφώθηκε από τον Ντε Φράι στο 65ο λεπτό, για να έρθει ο Φαν Πέρσι στο 71ο λεπτό να εκμεταλλευτεί το λάθος του Κασίγιας να κάνει το 4-1 και ο Ρόμπεν να πετύχει το δεύτερο προσωπικό του τέρμα (5-1) στο 80ο λεπτό. ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΗΤΑΝ!!!

Κάτω Παρτάλι Επεισόδιο 15-Περίληψη Δευτέρα 16/6/2014 Δείτε εδώ μόνο τις Περιλήψεις και τα Επεισόδια από την Σειρά Κάτω Παρτάλι Οι κάτοικοι από το Κάτω Παρτάλι και Αθηναίοι θα πάρουν πολύ μεγάλες αποφάσεις για τη ζωή τους κανονίζοντας τις εκκρεμότητες του παρελθόντος. Ο Μανώλης αποκαλύπτει στην Νεκταρία ποιος πραγματικά είναι. Η Βίβιαν διαλυμένη από τις αποκαλύψεις για τον Θανάση, ψάχνει τρόπο διαφυγής από το χωριό. Ο Κωνσταντίνος εκδικείται με τον χειρότερο τρόπο τον Διαμαντή. Και η Μοσχούλα ολοκληρώνει την εξομολόγηση της στην αγαπημένη της κόρη αποκαλύπτοντας μυστικά και ψέματα που στοίχειωναν την ίδια και το Κάτω Παρτάλι.

​Teleutaio epeisodio Video mega Κλεμμένα όνειρα ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ βιντεο 434-435-436-437-438 klemmena oneira teleutaia epeisodia